Спонсоры проекта: Дачный вестник: Керамічна плитка - Днепропетровская область.


Різновиди невеликих сонячних електростанцій

Будь-який надлишок поступає в загальну електричну мережу і дозволяє значно пришвидшити окупність всіє системи.


Через подорожчання енергоносіїв немало людей замислюється над переходом на відновлювані джерела. Найбільш доступними і раціональними з них є сонячні батареї. Часи, коли вони були доступними лише для промислових виробників, давно минули. На сьогоднішній день користуватись енергію сонця можуть навіть невеликі приватні господарства.

Різновиди невеликих сонячних електростанцій

Цікавою в даному аспекті є позиція держави. Виробникам пропонується спеціальний зелений тариф на електроенергію, вироблену з допомогою відновлювальних джерел. Ціна одного кіловата набагато вища, ніж для звичайних випадків. Будь-який надлишок поступає в загальну електричну мережу і дозволяє значно пришвидшити окупність всіє системи.

Різновиди сонячних електростанцій

Промисловість пропонує декілька різновидів систем виробництва електричної енергії з сонячного проміння. Найбільш доступними і поширеними з них є:

24.02.2017


Все публикации...


Об уплате налога на жилую и нежилую недвижимость. До 1 июля 2015 года украинцы впервые получат от налогового органа уведомления об уплате налога на жилую и нежилую недвижимость, которая находится в их собственности. Каким образом начисляют налог на жилье и другую недвижимость, какие существуют льготы по налогообложению, а также исключения...
Счетчики посещений:

Яндекс.Метрика