Спонсоры проекта: Дачный вестник: - Днепропетровская область.


Жители с. Волосское месяц живут без воды

Теперь жители села вынуждены поить животных из луж, пить и готовить пищу на речной воде – просто из Днепра.


Уже больше месяца вынуждены жить без воды жители с.Волосское на Днепропетровщине.

В 30-градусную жару более двух сотен дворов отключили от водоснабжения. Селяне стали заложниками непонятных подрядчиков, которые выиграли пятимиллионный тендер на строительство водопровода. А настроили такого, что вместо питьевой воды люди могут получить массовую вспышку кишечных инфекций.

Теперь жители села вынуждены поить животных из луж, пить и готовить пищу на речной воде – просто из Днепра.

Напувати тварин із калюж, пити і готувати їжу на річковій воді – просто з дніпра. так вже понад місяць змушені жити селяни волоського, що на дніпропетровщині. у 30-тиградусну спеку більш ніж дві сотні дворів відключили від водопостачання. селяни стали заручниками незрозумілих підрядників, які виграли п’ятимільйонний тендер на будівництво водогону, а набудували такого, що замість питної води люди можуть отримати масовий спалах кишкових інфекцій як думаєте, куди у цей час дивилися місцеві чиновники?

www.sobytiya.dp.ua 28.06.2016 г.


Все публикации...


На яких підставах нотаріус зобов'язаний перевірити джерела походження ваших власних коштів? Як це працює на практиці? Якщо ж наразі, ви маєте сумнів стосовно купівлі земельної ділянки сільськогосподарського призначення та бажаєте дочекатися напрацьованої практики по оформленню такого роду договорів, раджу слідкувати за моїми подальшими публікаціями.
Счетчики посещений:

Яндекс.Метрика