Спонсоры проекта: Дачный вестник: - Днепропетровская область.


Грінфорт КТ170: чому варто використовувати протруйники?

Протруєння посівного матеріалу – це спосіб запобігти більшості грибкових захворювань, і не тільки.


Як відомо, існує безліч грибкових захворювань, що спіткають сільгоспкультури у процесі їхнього розвитку. Результати хвороби можуть бути критичними: знижується врожайність (при деяких видах захворювань – навіть до 85%), культури гинуть, не виконуючи своїх завдань, зерно, насіння, коренеплоди, овочі та фрукти втрачають свої смакові властивості, знижується вміст білків, крохмалю, цукристості тощо. Окрім того, внаслідок дії патогенних грибів складаються ситуації, коли зерно взагалі споживати не можна ні у якості борошна для хлібопекарської промисловості, ні у якості корму для тварин, адже воно може бути небезпечним для життя.

Грінфорт КТ170: чому варто використовувати протруйники?

На щастя, сьогодні існує вихід, що дозволяє не просто лікувати захворювання культур, а й запобігати їм. Мова йде про протруйники, які варто використовувати у господарській діяльності усім аграрним підприємствам без виключення. Чому? Тому що застосування протруйників вирішує проблему ще до того, як вона може з'явитися на горизонті. Протруєння посівного матеріалу – це спосіб запобігти більшості грибкових захворювань, і не тільки.

Мета використання протруйників

  1. Профілактика грибкових захворювань, які можуть знаходитись у ґрунті.
  2. Профілактика хвороб, що можуть міститись у середині насіння чи зерна.
  3. Протруєний матеріал є не таким привабливим для шкідників та їхніх личинок, тобто деякі види протруйників, окрім фунгіцидних властивостей, можуть використовуватись і у якості інсектицидів.
  4. Дані засоби допомагають культурі активніше розвиватись, а також стимулюють ріст її кореневої системи та зеленої маси.

Характеристика протруйника Грінфорт КТ 170

Використовується для протруєння посівного матеріалу таких культур як горох, соя, картопля, соняшник, пшениця, ячмінь, кукурудза, рис – загалом, більш ніж для 30 різновидів сільськогосподарських рослин. В основі препарату – дві діючі речовини, одна з яких має фунгіцидні властивості (відповідає за пригнічення патогенів), а інша – це стимулятор росту. Надійно захищає від кореневих гнилей та пліснявіння, а також допомагає першим паросткам культур зростати більш міцними та бути більш стійкими до впливу несприятливих погодних умов. Грінфорт КТ 170 володіє наступними перевагами:

 

26.03.2016 г.


Все публикации...