Спонсоры проекта: Дачный вестник: - Днепропетровская область.


Повернуто у державну власність 192 га природно-заповідного фонду

Суд на Дніпропетровщині повернув у державну власність 192 га природно-заповідного фонду


На Дніпропетровщині прокуратура через суд зобов’язала товариство повернути земельну ділянку природно-заповідного призначення.

Рішенням суду задоволено позов Новомосковської окружної прокуратури про повернення у власність держави земельної ділянки природно-заповідного призначення вартістю 190 млн гривень.

Про це повідомила пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури.

Прокурори встановили, що земельна ділянка площею 192 га була передана в оренду приватному товариству для ведення сільськогосподарської діяльності. Але ділянка розташована в межах ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Приорільський» та не може використовуватись для ведення сільського господарства.

Повернуто у державну власність 192 га природно-заповідного фонду

Суд задовільнив позов прокуратури у повному обсязі, скасував рішення реєстратора про державну реєстрацію прав власності та оренди і зобов’язав орендаря повернути земельну ділянку природно-заповідного фонду.

Після набрання зазначеним рішенням суду законної сили окружною прокуратурою вживатимуться заходи до його реального виконання.

Довідка:

Приорільський ландшафтний заказник розташований у межах Новомосковського району Дніпропетровської області, на північний захід і південний схід від міста Перещепине. Площа 8377 га. Створений у 1998 році. Охороняється ділянка заплави і тераси річки Орелі з метою збереження унікальних типово степових, солонцевих, солончакових і лучних екосистем. З рослин поширені сальвінія плаваюча, плодоріжка болотна, рябчик малий, брандушка різнобарвна.

Єгор Євтушенко, «Лица», 25.02.2023


Все публикации...


Сдвинулось с мертвой точкиЧленам СТ «Зеленая зона» наконец дали разрешение на оформление земли