Спонсоры проекта: Дачный вестник: Доставка с Германии в Украину по доступным ценам. - Днепропетровская область.


У заповіднику біля Дніпра пиляють дерева для потреб кар'єру

Задля потреб Петровського гранітодобувного кар'єру почали знищувати унікальну Стрільчу балку (біля села Діброва, нижче Лоханського порогу).


Про це повідомив еколог Вадим Манюк на своїй сторінці у Фуйсбуці,інформує Дніпроград.

У заповіднику біля Дніпра пиляють дерева для потреб кар

"На схилі балки з цілинним степом і неймовірної краси дубами вже виставили стовпчики, позначивши межі якогось грандіозного будівництва для потреб гранітного кар'єру, і цинічно спиляли дуба-красеня. Слід зазначити, що це гирлова частина балки, і будь-які зміни ландшафту в цьому місці, окрім знищення природного біорізноманіття, також остаточно знищать одну з наймальовничіших пейзажних ділянок Порожистого Дніпра", - йдеться у повідомленні.

За словами еколога, ще більшою шкодою для заповідника є каменедробарка кар'єру. Коли вона працює, то гранітна пилюка вкриває сірою хмарою узбережжя Дніпра на кілометри навколо кар'єру, сягаючи протилежного берегу Дніпра. Відвалами кар'єру засипали унікальні кам'янисті степи.

"Просто зараз, на наших очах, руйнують одну з найцінніших ділянок Порожистого Дніпра, і це треба зупинити!", - наголосив Вадим Манюк.

Автор: Іван МУРАХА, https://dniprograd.org

15.03.2021


Все публикации...


Продажа домов из бруса – что скрывают недобросовестные продавцы? Многих привлекает идея покупки уже отстроенного дома с внутренней отделкой. Достаточно завести вещи – и можно жить, что может быть лучше? Однако если Вы не контролировали все этапы строительства, такой дом может преподнести неприятные сюрпризы.
Счетчики посещений:

Яндекс.Метрика