Спонсоры проекта: Дачный вестник: - Днепропетровская область.


Під Дніпром палає поле

Влада ви взагалі є? Ви уявляєте скільки шкідливих речовин летить на місто?


На Січеславщині в районі Чаплі та селища Любимівка палають поля та стерня: густий дим то сірого, то білого кольору видно у багатьох районах Дніпра, зокрема, на проспекті Гагаріна та Підстанції. Відповідні світлини сьогодні, 30 червня, місцеві мешканці почали розміщати на своїх сторінках у Facebook, передає Дніпроград.

Під

За словами учасника ініціативної групи Save Dnipro Павла Ткаченка, містяні спостерігають займання вже другий день поспіль. Втім, на офіційних сторінках міської та обласної влади, а також сторінках екологічних інспекцій, жодної інформації про інцидент не спостерігається.

Крім того, екоактивіст нагосив на викиді шкідливих речовин, які виникають у повітрі при подібному спалюванні.

«Де реакція влади в публічній площині? Ау. Влада ви взагалі є? Ви уявляєте скільки шкідливих речовин летить на місто? Де Серена?», - прокоментував Павло Ткаченко.

Згідно з деякими світлинами, зафіксованими дніпрянами, дим розповсюджується поблизу спальних районів - саме цим наразі дихають містяни.

Автор: Домінік ФРАНКО, https://dniprograd.org 2019/06/30


Все публикации...


Можно ли менять окна зимой? Правила монтажа в холодный сезонСледует учитывать, что во время мороза пластик становится хрупким и может деформироваться или повредиться в процессе установки.